» Záruka kvality

Naše produkty sú vyrobené z tých najkvalitnejších materiálov.

Nemecké technológie zaručujú vysoký štandard kvality materiálov a spracovania.

Pri farebnom pokovovaní sa používa najnovšia metódia IP, ktorá zaručuje dlhú životnosť a vysokú kvalitu pokovovania.

 

IP pokovovanie ( iónové pokovovanie ) je jedným z najnovších a najpokročilejších procesov, ktoré sa používajú pri výrobe šperkov a ktoré sú v súčastnej dobe k dispozícií. Toto pokovovanie vytvára tvrdšií a viac odolný náter s vyšším jasom, než tradičné metódy pokovovania.
Experimenty preukázali, že IP pokovovanie je päť až osemkrát lepšie a účinnejšie ako pokovovanie získané obvyklými spôsobmi, pokiaľ ide najmä o opotrebenie a odolnosť proti korózií.
IP pokovovanie je k dispozícii v širokej škále farieb, najčastejšie sa používajú v čiernej, ružovo-zlatej a žlto-zlatej farbe. IP ponúka aj pozlátenie pre matné i leštené povrchy. Pokovovanie zahŕňa pridanie vrstvy nitridu titánu,  ktorá má vysokú chemickú stabilitu. K tomu sa pridáva pokovovanie podľa konkrétnej farby kovov, zvyčajne na najviac 0,3 mm hrúbky . Iónové pokovovanie sa vykonáva vo vákuovom prostredí .Najväčšou výhodou tohto spôsobu je, že nitrid titánu je tvrdší a chemicky stabilnejší ako pokovovanie vyrobené za použitia tradičných metód. Výraz "stála vrstva " je možné vhodne použiť v tomto prípade. Rozvoj iónovej technológie pokovovania by mal časom nahradiť tradičné pokovovacie metódy, pretože je oveľa kvalitnejší a účinnejší.

Vytvorené systémom www.webareal.sk

NmM0Y2E2OT